پرش لینک ها

طراحی پنجره های تاثیرگذار بر دکوراسیون

اگر از صاحبان خانه ها بپرسید اولین چیزی که در خانه توجه آن ها را جلب می کند چیست؟ معمولا پاسخ می دهند نمای ساختمان. بسیاری از افراد ترجیح می دهند در خانه های کوچکتر زندگی کنند اما نمای مناسبی داشته باشد. طراحی پنجره های تاثیرگذار بر دکوراسیون در ایجاد نمای مناسب نقش مهمی دارد.

استفاده از پنجره در طراحی ساختمان
ایجاد نور طبیعی
طراحی پنجره های تاثیرگذار بر دکوراسیون
طراحی پنجره های تاثیرگذار بر دکوراسیون

انسان ها مانند گیاهان هستند و تفاوتی با گیاهان سبز ندارند. در صورتی که نور طبیعی به گیاهان نرسد پژمرده می شوند. نور طبیعی منبع تغذیه کننده ی ذهن و روح و محل اتصال ما با بیرون از منزل است. صرف نظر از ظاهر پنجره ها که در زیبایی ساختمان موثر هستند اطمینان حاصل کنید که آن ها در هر اتاق به عنوان منبع نور طبیعی وجود داشته باشند.

انتخاب پنجره هایی که اتاق را تعریف کنند

اگر شما به اندازه ی کافی خوش شانس باشید می توانید در طراحی خانه خود نقش داشته باشید و با مشورت با معمار مکان مناسبی را که پنجره ها در آن قرار می گیرند را تعیین کنید. برای اتاق های بزرگ با سقف های بلند از دریچه های شفاف و بلند استفاده کنید. این در حالی است که برای اتاق های کوچک از پنجره هایی استفاده کنید که فاصله ی زیادی از کف نداشته باشد و بتوانید از نور خورشید و منظره بیرون لذت ببرید.

قالب بندی نمای عالی در خارج از خانه
پنجره های تاثیرگذار بر دکوراسیون
پنجره های تاثیرگذار بر دکوراسیون

هیچ چیز لذت بخش تر از تماشای منظره ی دریا و همچنین تماشای چراغ های شهر که از پنجره ی خانه ی شما پیدا است نمی باشد. شما می توانید به کمک آن فضای بیرون را به داخل بیاورید. اگر خانه تان را خودتان طراحی می کنید توجه کنید از کدام منظره بیشتر لذت می برید و در آن موقعیت یک پنجره قرار دهید.

منبع: https://freshome.com/2013/11/08/10-ways-window-design-can-influence-interiors/