پرش لینک ها

مبلمان اتاق خواب کوچک در سال 2020 (قسمت اول)

در حالت ایده آل ، یک آپارتمان یا خانه بسیار جادار است و فضای کافی برای زندگی را در اختیار شما قرار می دهد اما بیشتر اوقات برعکس این اتفاق است. همه ی ما با مشکل اتاق خواب کوچک و آپارتمان های تک خوابه آشنا هستیم. پیشنهاد می کنیم برای مبلمان اتاق خواب کوچک از مدل های چند منظوره استفاده کنید.

ایده های داخلی برای مبلمان اتاق خواب – این نکات باعث صرفه جویی در فضا و هزینه شما می شوند
مبلمان اتاق خواب کوچک در سال 2020
مبلمان اتاق خواب کوچک در سال 2020

اگر صاحبخانه نیستید قطعا مشکلات جابجایی را می دانید. وسایلی که در اتاق خواب قبلی جا می گرفت الان نمی گیرد. یک راه حل عملی انتخاب مبلمان اتاق خواب چند منظوره است. ارزش آن را دارد که درباره ی یک تختخواب با قفسه کتاب چسبیده به آن فکر کنید. و نیز کمد لباس. حتی می توانید ایده هایی برای میز تحریرتان داشته باشید.

طراحی آن ها نه تنها کاربردی است که مونتاژ آن بسیار آسان است و می توانید قسمت های قابل حملی را به تختخواب اضافه کنید.

ایده های داخلی برای مبلمان اتاق خواب – تختخواب دیواری تاشو مناسب برای خانه های تک خواب
ایده های داخلی برای مبلمان اتاق خواب، تختخواب دیواری تاشو مناسب برای خانه های تک خواب
ایده های داخلی برای مبلمان اتاق خواب، تختخواب دیواری تاشو مناسب برای خانه های تک خواب

استفاده ازتخت های تاشو دیواری در سال های اخیر افزایش پیدا کرده است. عملکرد تخت های تاشو انکار نشدنی است. خطوط روشن تختخواب های دیواری باعث می شود تا جزئی از دیوار محسوب شوند. نکته مهم این است که باید از مواد بادوام برای این نوع مبلمان استفاده شود.

مبلمان اتاق خواب و اتاق نشیمن در یک قاب
مبلمان اتاق خواب و اتاق نشیمن در یک قاب
مبلمان اتاق خواب و اتاق نشیمن در یک قاب

در آپارتمان یک اتاقه، که آشپزخانه، اتاق نشیمن و اتاق خواب در یک جا قرار دارند، یک تختخواب مناسب دیواری می تواند بسیار کاربردی باشد. این ترکیب مبلمان اتاق خواب و اتاق نشیمن در یک طراحی کم حجم باعث صرفه جویی در فضا می شود. در این طراحی علاوه بر تخت خواب کشوهایی نیز وجود دارند که فضای ذخیره را افزایش می دهند. با استفاده از یک تخت تاشو اتاق خواب و اتاق نشیمن به یک منطقه ی مشترک تبدیل می شوند که وجه تمایزی بین آن دو نیست.

منبع: https://newdecortrends.com/bedroom-furniture-trends-2020-make-the-most-of-the-small-space/