پرش لینک ها

رنگ های مدرن برای آشپزخانه

هنگامی که صحبت از انتخاب رنگ های مدرن برای آشپزخانه می شود گزینه های مناسبی مانند سفید، خاکستری، آبی، قرمز، زرد و سبز موجود هستند. استفاده از هرکدام از این تن ها باعث می شود که شما بتوانید فضای آشپزخانه تان را به یک محیط دنج و گرم، صمیمی تبدیل کنید.

بطور کلی آشپزخانه فضای جالبی برای تزیین به شمار می رود.

رنگ های مدرن آشپزخانه در سال 2021
آشپزخانه سبز

در ماه های اخیر رنگ سبز در طراحی آشپزخانه بسیار پرکاربرد بوده است و انتظار می رود که استفاده از این رنگ تا سال 2021 ادامه داشته باشد.

سبز مایل به آبی
رنگ های مدرن برای آشپزخانه
رنگ های مدرن برای آشپزخانه

این رنگی بسیار زیبا و مناسب برای مواد و وسایل مدرن است. اگر به رنگ سبز علاقه مند هستید و می خواهید یک فضای ساکن و صمیمی ایجاد کنید می توانید از سایه های تیره تر استفاده کنید.

سبز نعنائی
آشپزخانه به رنگ سبز نعنائی
آشپزخانه به رنگ سبز نعنائی

اگر مایلید هزینه ی زیادی برای آشپزخانه ی خود صرف کنید این سبک آشپزخانه با مبلمان و دیوارهای سفید گزینه مناسبی است. شما می توانید از وسایل چوبی و جزیره ی آشپزخانه با رنگ سبز نعنایی استفاده کنید که یک نقطه ی کانونی مناسب است.

مریم گلی
آشپزخانه به رنگ مریم گلی
آشپزخانه به رنگ مریم گلی

مریم گلی یا خاکستری جایگاه خود را در آشپزخانه پیدا کرده است. این رنگ مناسب دکوراسیون های داخلی قدیمی و مدرن است. این رنگ با سایه های بژ و وسایل استیل ضد زنگ بسیار جالب است و یک احساس مدرن به فضا می بخشد.

 سبز زیتونی یا شکاری
دکوراسیون آشپزخانه به رنگ  سبز زیتونی یا شکاری
دکوراسیون آشپزخانه به رنگ سبز زیتونی یا شکاری

سبز زیتونی و سبز شکاری دو رنگ هستند که در آشپزخانه آن را به وفور مشاهده خواهید کرد. این رنگ ها در کنار هم یک فضای مدرن و مینیمالیست را ایجاد می کند. ظاهر پیچیده ی این رنگ ها یک انتخاب بسیار عالی است. این رنگ های سبز یک گزینه ی عالی برای علاقه مندان به رنگ سبز می باشد.

لازم بذکر است که از رنگ زیتونی تیره استفاده نکنید و همچنین فراموش نکنید که یک رنگ کلاسیک شما را خسته نخواهد کرد.

سیب سبز
طراحی داخلی آشپزخانه به رنگ سیب سبز
طراحی داخلی آشپزخانه به رنگ سیب سبز

فکر کنید اگر آشپزخانه را به طور کامل به رنگ سیب سبز در آورید چه اتفاقی می افتد؟ مطمئن باشید اتفاق بدی نخواهد افتاد. این رنگ اصلا بد به نظر نمی رسد و انرژی زیادی به افراد تزریق می کند.

منبع: https://www.indecortrends.com/modern-kitchen-color-trends-2021/