پرش لینک ها

طراحی آشپزخانه در سال 2020

آیا قصد دارید امسال طراحی آشپزخانه خود را از نو بسازید؟ برای اینکه بتوانید از طراحی آشپزخانه در سال 2020 آگاه شوید با ما همراه شوید.

استفاده از رنگ های جسورانه برای کابینت
طراحی آشپزخانه در سال 2020
طراحی آشپزخانه در سال 2020

آیا تا به حال در فضای آشپزخانه خود به رنگ های تند و برجسته برای کابینت ها فکر کرده اید؟ این در حالی است که رنگ های محبوب کابینت در سال 2019 سفید یا سیاه یا ترکیبی از این دو رنگ بوده است. در حالی که ما می توانیم رنگ های تند را در سال 2020 مشاهده کنیم. به جای انتخاب یک رنگ در سال 2020 رنگ کابینت در سال 2020 از ترکیب دو یا چند رنگ یا چند عنصر است.

می توانید برای جزیره یا کابینت ها و دیوار از رنگ های جسورانه مانند قرمز تیره، زرد روشن، سبز یا آبی دریایی استفاده کنید، در این سال هیچ محدودیتی برای رنگ وجود ندارد. دیگر زمان آن که کابینت ها به شکل مرسوم از چوب تیره بلوط و روکش های متداول درست می شد گذشته است.

طراحی مینمالیستی
طراحی مینمالیستی آشپزخانه
طراحی مینمالیستی آشپزخانه

طراحی دیگری که می توانید در آشپزخانه در سال 2020 مشاهده کنید طراحی مینیمالیستی است. این یک ایده است که فضای شما را دلبازتر و زیباتر نشان دهد. این تصمیم بر عهده ی شماست که می توانید در کل فضای داخلی از طراحی مینیمالی یا حداقلی استفاده کنید یا از این طراحی برای عناصر خاص مانند جزیره آشپزخانه تان استفاده کنید.

یکی دیگر از پیشنهادات مدرن برای طراحی در این بخش از منزل استفاده از بک گراندهای چوبی به جای کابینت های دیواری است. این یک پیشنهاد است برای گسترده نشان دادن فضا، شما می توانید با این کار فضای ذخیره زیادی را به وجود آورید.

منبع: https://modianikitchens.com/2020-kitchen-design-trends/