پرش لینک ها

بهترین ترندهای دکوراسیون مبلمان در سال 2019

اگر به دنبال یک پیش زمینه یا یک طرح جدید برای اتاق نشیمن خود هستید با بررسی بهترین ترندهای دکوراسیون مبلمان در سال 2019 می توانید خانه خود را بروز کنید.

در این مطلب شما با یک مجموعه ی کامل از اثاثیه منزل توسط طراحان بزرگ روبرو خواهید بود. با استفاده از این سبک ها می توانید خانه های خود را فراتر از حد تصورتان بروزرسانی کنید.

اگر از ترندهای قدیمی خسته شده اید الان زمان آن رسیده تا به سبک های نو بپردازید.

نکته قابل توجه که در رابطه با تغییر مبلمان باید مدنظر داشته باشید این است که ترندهای مبل مانند دیگر موارد دکوراسیون منزل خیلی زود فراموش نمی شوند و یک سبک جدید دکوراسیون تا مدتی طولانی قابل استفاده است، پس ارزش سرمایه گذاری و صرف وقت را دارد.

در ادامه تعدادی از بهترین ترندهای دکوراسیون مبلمان در سال 2019 را معرفی خواهیم کرد.

تن درخشان یا تجملاتی
تن درخشان یا تجملاتی مبلمان
تن درخشان یا تجملاتی مبلمان

استفاده از این سبک مبلمان در دکوراسیون منزل باعث می شود که احساس آرامش به فضا تزریق شود. استفاده از سبک درخشان با هر سبک از طراحی جفت و جور می شود. اگر به دنبال یک ظاهر شیک و آرامبخش هستید می توانید به شکل تلفیقی از سبک درخشان با دیگر ترندهای طراحی استفاده کنید.

مبلمان مخملی
مبلمان مخملی
مبلمان مخملی

تردیدی وجود ندارد که مبلمان مخملی با ایجاد حس نرمی و ابریشمین خود افراد زیادی را به خود جذب خواهد کرد. یک پارچه مخمل پرزدار مطمئنا چشم گیر است. مبلمان مخمل تاثیر بسیار زیادی در اتاق نشیمن دارد. این ترند فضای شما را بزرگتر نشان خواهد داد.

اگر می خواهید یک سبک زیبا و چشمگیر در سال 2019 ایجاد کنید می توانید از ترکیب درخشان و مخملی استفاده کنید. می توانید از صندلی های فریبنده ی درخشان نیز در کنار سبک مخملی استفاده کنید.

نکته ی اصلی در اینجاست که برای انتخاب ترند مخملی بیشتر به مدل های مدرن فکر کنید. برای این منظور می توانید به مبل های مخملی براق با پرده های بلند فکر کنید.

مبلمان مات
مبلمان مات
مبلمان مات

وقتی به مبلمان فکر می کنید معمولا به رنگ های سفید یا سیاه می پردازید، آخرین ترندهای لوازم منزل در سال 2019 این دو رنگ را با هم تلفیق کرده اند و شما با یک مدل غیرمنتظره روبرو خواهید شد.

رنگ های خاکستری تیره، سبز جنگلی و آبی تیره نیز می توانند حس تازگی را به مدل مات ببخشند.

مبلمان پایدار
مبلمان پایدار
مبلمان پایدار

طراحان مبلمان در سال 2019 تمرکز خود را بر روی بازیافتی و توجه به محیط زیست گذاشته اند. بنابراین مدل های زیادی خواهید دید که از چوب های فرسوده ساخته شده اند و شاهد این هستیم که از مواد بازیافتی استفاده شده است. می توانید در این گروه شاهد طرح های خلاقانه نیز باشید.

منبع: https://www.decoraid.com/blog/furniture-trends-2019