پرش لینک ها

طراحی داخلی اتاق نشیمن کوچک

اتاق نشیمن در خانه دارای عملکرد مهمی است. این اتاق مکانی است که برای پذیرش مهمانان استفاده می شود. به همین دلیل اتاق نشیمن باید تا حد امکان راحت ساخته شود تا حس مثبتی را در مهمانان شما ایجاد کند. با این تفاصیل گاهی طراحی اتاق نشیمن بسیار سخت می شود. در اینجا قصد داریم نکات مهمی را در مورد طراحی داخلی اتاق نشین کوچک ارائه کنیم تا با این ترفندها جادار تر بنظر برسد.

نکات مهم در طراحی اتاق نشیمن کوچک
طراحی داخلی اتاق نشیمن کوچک
طراحی داخلی اتاق نشیمن کوچک

اولین نکته برای طراحی، مبلمان اتاق نشیمن کوچک این است که میز و صندلی ها و مبلمان را با اندازه مناسب انتخاب کنید که چندان جاگیر نباشند. باید انتخابی هوشمندانه و مدرن داشته باشید.

نکته دوم این است که از یک مبلمان طرح ساده استفاده کنید. سبک ساده به شما این اجازه را می دهد که یک اتاق نشیمن زیبا داشته باشید. شما می توانید یک کاناپه متوسط را با میز شیشه ای شفاف را ترکیب کنید.

نکات مهم در طراحی اتاق نشیمن کوچک
نکات مهم در طراحی اتاق نشیمن کوچک

نکته سوم در سازماندهی طراحی اتاق نشیمن کوچک انتخاب رنگ مناسب دیوارها است. رنگ دیوار باید متناسب با رنگ مبلمان باشد. رعایت این قوانین باعث می شود که اتاق شما سرزنده تر به نظر برسد.

مسئله ی رنگ بسیار مهم بوده و اتاق نشیمن شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

رنگ اتاق نشیمن کوچک
رنگ اتاق نشیمن کوچک

با انتخاب رنگ های ملایم مانند سفید، زرد عاجی و زرد لیمویی اتاق نشیمن کوچک شما مطبوع و دلپذیرتر خواهد بود. این رنگ ها را می توانید با قرمز روشن و سبز لیمویی روشن ترکیب کنید. در این جا نیز استفاده از رنگ های ملایم ارجحیت دارد.

اتاق نشیمن کوچک
اتاق نشیمن کوچک

شما برای انتخاب رنگ یک پیشنهاد دیگر را هم می توانید امتحان کنید، ترکیب رنگ های مهیج و جسورانه مثل بنفش و قرمز تند.

منبع: https://7desainminimalis.com/formal-living-room-interior-design-in-narrow-room/#!