پرش لینک ها

رنگ های مناسب برای آشپزخانه

وقتی صحبت از انتخاب رنگ های مناسب برای آشپزخانه ها می شود گزینه های مناسبی مانند سفید، خاکستری، آبی، قرمز، زرد و سبز به ذهن افراد خطور می کند. استفاده از هرکدام از این تن ها باعث می شود که شما بتوانید فضای آشپزخانه تان را به یک محیط دنج، گرم و صمیمی تبدیل کنید. اگر به دنبال پیشنهادات رنگی آشپزخانه سال 2021 هستید با ما همراه باشید.

رنگ های مناسب آشپزخانه
سفید
رنگ های مناسب برای آشپزخانه
رنگ های مناسب برای آشپزخانه

معمولا افراد روز خود را در آشپزخانه شروع می کنند و رنگ سفید در آشپزخانه می تواند انرژی لازم را به شما تزریق کند. یک آشپزخانه به رنگ سفید می تواند خوابالودگی را از شما دور کند. می توانید از این رنگ برای میز وصندلی ها و همچنین نورپردازی و دیوارها استفاده کنید.

آبی
آشپزخانه آبی
آشپزخانه آبی

آبی رنگ دیگری است که در آشپزخانه 2021 توصیه می شود، زمانی که از رنگ آبی روشن استفاده می کنید می توانید ظاهری منظم و فضای بزرگتری را ایجاد کنید. این رنگ برای دیوارها سقف وکابینت توصیه می شود.

استفاده از تن های تیره نیز برای آشپزخانه مناسب است. مهم است بدانید در این صورت باید برای اتاق های دیگر از سایه های سفید، خاکستری و ملایم استفاده کنید تا فضا بیش از حد تاریک نشود. استفاده از آبی تیره به شکل محدود بهتر است در غیر این صورت همه ی فضا را تحت تاثیر قرار می دهد.

این رنگ برای آشپزخانه های مدرن بسیار کاربرد دارد. رنگ های آبی خاکستری تا آبی روشن و همه ی سایه های آن در دکوراسیون به خصوص طراحی آشپزخانه بسیار محبوب است.

قرمز
رنگ قرمز برای آشپزخانه
رنگ قرمز برای آشپزخانه

طراحان معتقدند که رنگ های گرم مانند قرمز در آشپزخانه باعث تحریک اشتها می شود. از این رو این رنگ یکی از بهترین گزینه ها برای آشپزخانه است. سایه های رنگ قرمز به طرز باورنکردنی متنوع است می توان از آن ها برای کابینت و دیوارها استفاده کرد.

منبع: https://www.indecortrends.com/newest-trend-colors-for-kitchens-2021/