پرش لینک ها

بهترین ترندهای فرش در سال 2019

آیا با بهترین ترندهای فرش در منزل آشنا هستید؟ فرش ها در گذشته به شکل تابلو دیواری و از جنس مخمل پرزدار بودند، اما در حال حاضر طرح های مختلفی دارند، از الگو ها و طرح های جسورانه گرفته تا متریال های بسیار مقاوم. برای درک و آشنایی بیشتر شما تصمیم گرفته ایم نقش فرش را در سال 2019 مورد بررسی قرار دهیم و بهترین ترندهای فرش در سال 2019 را به شما معرفی کنیم.

نقش فرش ها در دکوراسیون داخلی
1- ورودی ها
بهترین ترندهای فرش در سال 2019
بهترین ترندهای فرش در سال 2019

ورودی ها فضای محبوبی برای نمایش فرش ها هستند زیرا در همین ابتدا معرف سلیقه ی شما می باشند. می توانید از رنگ های سفید، عسلی، خاکستری و روشن استفاده کنید. ممکن است این سوال پیش بیاید که اینجا ورودی است؟ نترسید و انجامش بدهید.

ممکن است شما بخواهید یک فرش تیره را برای پنهان کردن گرد و خاک و غیره برای ورودی انتخاب کنید اما این پیشنهاد با رنگ های روشن، ورودی منزل شما را تا حد اتاق نشیمن یا یک اتاق خواب لوکس بالا می برد.

2- استفاده از سایزهای بزرگ
استفاده از سایز های بزرگ فرش
استفاده از سایز های بزرگ فرش

ما به شما پیشنهاد فرش در اندازه و سایز بزرگ را می دهیم، این طرح در اندازه های 6X9 و 8X9 نیستند، بیشتر مردم این نگرانی را دارند که آیا فرش ها در فضای مورد نظر آنها جا می گیرند؟ از آنجا که همه ی اتاق ها به یک اندازه نیستند ممکن است اندازه های استاندارد مناسب نباشند پس می توانید به شکل سفارشی مشکل را حل کنید.

3- استفاده از مدل هایی با پرزهای کوتاه
مدل فرش با پرزهای کوتاه
مدل فرش با پرزهای کوتاه

در سال 2019 فرش با تراکم کمتر و پرزهای کوتاه همچنان محبوب است. زیرا تمیز کردن آن ها آسان تر است و در کنار اشیاء متحرک مانند مبل و درها به راحتی استفاده می شوند و رد آن ها روی فرش جا نمی ماند.

4- استفاده از جوت یا کنف هندی
بهترین فرش های سال 2019
بهترین فرش های سال 2019

درست است که فرش با جنس ابریشم و پشم در سال 2019 از محبوبیت بالایی برخوردار است اما طراحان دکوراسیون داخلی عقیده دارند زمان آن رسیده که به متریال های دیگر نیز توجه شود. جوت یا کنف هندی یک الیاف است که اغلب مورد بی توجه ای قرار می گیرد.

این مدل فرش ها تنها یک فرش ساده ی موج دار نیستند، می توانید از آن استفاده های مختلفی ببرید و اگر به الیافی مانند پشم و ابریشم آلرژی دارید این یک گزینه خوب است.

5- ترندهای رنگارنگ
فرش های رنگارنگ
فرش های رنگارنگ

طبق گفته ی طراحان داخلی رنگ هایی مانند آبی، سبز، قهوه ای مایل به خاکستری و قرمز روشن و کبود در ترندهای فرش سال 2019 مشاهده خواهند شد.

برخی از طراحان کارهایی را ارائه کرده اند که از 14 تا 15 سایه مختلف در آن ها استفاده شده است. از آنجا که برای طراحی فضای داخلی از رنگ های مختلف استفاده می شود طراحان نیز تمایل دارند از فرش چند رنگ استفاده کنند.

منبع: https://www.elledecor.com/design-decorate/trends/g23708958/carpet-trends-2019