پرش لینک ها

طراحی اتاق خواب در سال 2020 (قسمت اول)

طراحی اتاق خواب در سال 2020 با تنوع سایه ها و فردگرایی برجسته بسیار مورد تحسین قرار خواهد گرفت و ایده های اتاق خواب در این سال نوید رویاهای شیرین را می دهند.

طراحان داخلی تصمیم گرفته اند در سال 2020 احساس صمیمیت را با ایجاد سایه های چند رنگ و استفاده از طبیعت همچنین فرهنگ های مختلف را به شما تزریق کنند. بیایید در مورد طراحی اتاق خواب رویایی مان در سال 2020 با همدیگر بحث کنیم.

طراحی رنگ اتاق خواب 2020

رنگ بندی مهم ترین نقش در طراحی اتاق خواب در سال 2020 دارد. سایه های انتخاب شده کاملا متناسب با فضای خواب ایجاد شده اند. علاوه بر این رنگ ها می توانند بر نورپردازی و توزیع نور و همچنین فضای داخلی تاثیر خاصی داشته باشند. بنابراین بیایید شیک ترین و فوق العاده ترین رنگ های مخصوص اتاق خواب را با هم بررسی کنیم.

خاکستری
طراحی اتاق خواب در سال 2020
طراحی اتاق خواب در سال 2020

این یک رنگ متفاوت است که سلیقه ی صاحب اتاق خواب را نشان خواهد داد. سایه های خاکستری و سفید به عنوان مکمل برای این ترند بسیار محبوب هستند.

مات و فلزی براق
طراحی اتاق خواب 2020
طراحی اتاق خواب 2020

در طراحی اتاق خواب 2020 شاهد فلزات براق در کنار رنگ های مات هستیم. می توانید از آن ها به شکل جداگانه یا ترکیبی استفاده کنید در این جا منظور ما فقط متریال نیست. روی صحبت ما بیشتر روی رنگ ها است.

سیاه سفید
اتاق خواب سیاه سفید 2020
اتاق خواب سیاه سفید 2020

سیاه و سفید و تولد دوباره ی آن ها در ترند طراحی اتاق خواب 2020 کنتراست ایجاد اتاق های بزرگ را آسان می کند. فلزات می توانند به عنوان سایه های انتقال دهنده و زیبا در بین آن ها عمل کنند. همچنین استفاده از خاکستری یا سفید خاکستری به ایجاد یک فضای چند لایه کمک می کند.

آبی دریایی
اتاق خواب آبی دریایی
اتاق خواب آبی دریایی

آبی دریایی به طراحی اتاق خواب جذابیت بیشتری خواهد بخشید و این رنگ با سایه های جالبی ترکیب می شود. اگر می خواهید در هماهنگی با رنگ آبی دریایی سایه های گرم ایجاد کنید می توانید از طلایی یا عسلی استفاده کنید.

سبز گاما
اتاق خواب به رنگ سبز گاما
اتاق خواب به رنگ سبز گاما

با انتخاب سبز گاما همه ی رنگ های سبز در طراحی اتاق خواب در اختیار شماست. این ترند همگام با محیط زیست است. این رنگ با سایه هایی ترکیب می شود که در طبیعت به وفور یافت می شوند.

استفاده از سایه های بلوبری
طراحی اتاق خواب
طراحی اتاق خواب

سایه های بلوبری در طراحی اتاق خواب 2020 یک جو باورنکردنی را ایجاد خواهد کرد. نورپردازی با سایه های مشابه باعث ایجاد یک جو رمانتیک خواهد شد.

منبع: https://house-interior.net/bedroom-design/bedroom-design/