پرش لینک ها

رنگ اتاق خواب در سال 2020

اتاق خواب یک قلمرو شخصی محسوب می شود که شما در پایان روز به آن پناه می برید تا انرژی خود را بازیافته و رویاهای خود را بسازید. ما در این جا قصد داریم چند مدل رنگ اتاق خواب در سال 2020 را به شما پیشنهاد بدهیم.

معرفی رنگ های اتاق خواب در سال 2020
سفید کلاسیک
رنگ اتاق خواب در سال 2020
رنگ اتاق خواب در سال 2020

رنگ سفید برای اتاق خواب در این سال می تواند انتخاب اول باشد. استفاده از این رنگ برای ما مزایای بسیاری دارد. رنگ سفید به راحتی با رنگ های دیگر ترکیب می شود، فضای اتاق را مرتب و تمیز نشان داده، همچنین نور اتاق را بیشتر خواهد کرد و فضا را بزرگتر نشان خواهد داد.

اگر می خواهید فضای اتاق را گرمتر نشان بدهید می توانید از رنگ های سیاه و قهوه ای برای ترکیب کمک بگیرید.

آبی نیلگون
رنگ آبی نیلگون برای اتاق خواب
رنگ آبی نیلگون برای اتاق خواب

استفاده از آبی نیلگون با سایه های مختلف در دکوراسیون اتاق خواب بسیار مورد توجه است. استفاده از آن در پس زمینه با سایه های تیره و روشن یک گزینه ی عالی برای دستیابی به یک فضای مهیج و در عین حال دنج است.

زرد
رنگ دکوراسیون اتاق خواب
رنگ دکوراسیون اتاق خواب

ممکن است استفاده از رنگ زرد برای اتاق خواب 2020 کمی آوانگارد باشد. آیا قصد دارید اتاق خواب خود را به رنگ زرد در بیاورید؟

قبل از انجام این کار ما اعتقاد نداریم که این کار می تواند روی سرنوشت شما تاثیر بگذارد اما شکی نیست که استفاده از این رنگ یک ریسک است. اگر تصمیم گرفته اید این رنگ را برای اتاق خواب تان انتخاب کنید بهتر است از رنگ های خیلی روشن و درخشان استفاده نکنید بلکه روی توناژهای گرم از این رنگ فکر کنید.

صورتی
اتاق خواب صورتی
اتاق خواب صورتی

رنگ صورتی مانند رنگ زرد برای اتاق خواب در سال جاری می تواند از تیره ترین تا ملایم ترین آن استفاده شود و این یک رنگ مناسب برای اتاق خواب شماست. شما می توانید از قطعات و منسوجات به رنگ مشکی، سفید، قهوه ای، خاکی یا بادمجانی ترکیب کنید.

اما دقت کنید که فضا را چندان شلوغ نکنید تا حالت دنج بودن آن حفظ شود و محیط مناسبی برای استراحت شما باشد.

منبع: https://www.indecortrends.com/master-bedroom-paint-colors-2020/