پرش لینک ها

ایده هایی برای مبلمان بالکن

به ایده هایی برای مبلمان بالکن که در این مطلب ارائه می شوند توجه کنید، مطمئنا می توانید مورد مناسبی را در بین آن ها پیدا کنید. حتی یک بالکن کوچک می تواند نیازهای شما را از لحاظ عملکردی و زیبایی شناسی مرتفع کند در صورتی که شما مبلمان و لوازم جانبی مناسبی را انتخاب کنید.

مبلمان بالکن مناسب شما چیست؟
ایده هایی برای مبلمان بالکن
ایده هایی برای مبلمان بالکن

ممکن است بالکن شما آفتابگیر باشد. برای جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب به مبلمان بالکن می توانید از یک وسیله کاربردی که فضای کمی را اشغال می کند مانند چترهای آفتاب گیر استفاده کنید.

مبلمان بالکن
مبلمان بالکن

مبلمان بالکن چند منظوره یک گزینه ی مناسب برای شما است. یک جعبه ی چوبی مناسب می تواند به عنوان صندلی و جعبه ی باغبانی شما عمل کند.

انتخاب مبلمان بالکن
انتخاب مبلمان بالکن

در صورتی که می خواهید فضای بالکن خود را بزرگتر جلوه بدهید می توانید از مبلمان بالکن تک رنگ استفاده کنید. رنگ های ملایم به خصوص رنگ سفید یک گزینه مناسب برای این ایده است. اگر می خواهید گیاهان بزرگ را در بالکن خانه تان پرورش دهید از لاستیک های اتومبیل بلا استفاده کمک بگیرید.

گزینش مبلمان بالکن
گزینش مبلمان بالکن

یک بالکن در فضای شهری به عنوان مکانی برای استراحت و لذت بردن از فضای آزاد تلقی می شود. بسته به سلیقه ی شما می توانید مبلمان بالکن را متناسب با فضای خود انتخاب کنید. بعنوان پیشنهاد برای بالکن ها می توانید از صندلی های راحتی یا عثمانی و تعداد زیادی گلدان ها و گیاهان کاشته شده استفاده کنید.

دکوراسیون مبلمان بالکن
دکوراسیون مبلمان بالکن

یکی از بهترین گزینه ها که برای بالکن های کوچک مناسب است میزهای تاشو است. می توانید زمانی که به آن نیاز ندارید با کشیدن یک اهرم به راحتی آنها را جمع کرده و در گوشه ای قرار دهید.

پیشنهاد برای مبلمان بالکن
پیشنهاد برای مبلمان بالکن

شما می توانید از انواع قفسه ها در بالکن خانه تان استفاده کنید. آن ها می توانند محلی برای نگهداری وسایل شما باشند و یا مکانی برای نگهداری گیاهانی که در بالکن نگهداری می کنید.

منبع: https://balconygardenweb.com/balcony-furniture-ideas/