پرش لینک ها

ایده هایی برای کفپوش بالکن

شما می توانید با استفاده از کفپوش مناسب بالکن را به یکی از لذت بخش ترین مکان ها در خانه تبدیل کنید. برای آشنایی با ایده هایی برای کفپوش بالکن خود با ما همراه باشید.

پیشنهادهای مناسب برای کفپوش بالکن

1- اگر بالکن شما به شکل آپارتمانی است بهترین گزینه برای تزیین کفپوش بالکن شما استفاده از چوب است. این ایده بسیار طبیعی و جذاب است و بوی چوب در فضای بالکن حس فوق العاده ای به انسان تزریق می کند.

برای جلوگیری از گرد و غبار و آب های اضافه در بالکن یک از فرش مناسب استفاده کنید.

2- پارچه های سیاه سفید یک گزینه مناسب برای کفپوش هستند. در زیر این پارچه ها می شود از چمن های مصنوعی و سنگریزه های خاکستری نیز استفاده کرد.

3- کاشی های طرح چوب و نیمکت های چوبی مکمل همدیگر هستند. می توانید از سنگ های سفید در کنار نیمکت ها یا نرده ها استفاده کنید تا بالکن شما شبیه یک باغ ژاپنی به نظر برسد.

ایده هایی برای کفپوش بالکن
ایده هایی برای کفپوش بالکن

4- استفاده از کاشی های چوبی رنگ شده برای سطح بالکن یک ایده ی فوق العاده است.

5- در صورتی که بالکن یا تراس بزرگ دارید می توانید برای پوشش کف آن از کاشی های مخصوص کف استفاده کنید. این ایده می تواند خیره کننده به نظر برسد.

6- شما می توانید از فرش های سیاه و سفید نرم برای کفپوش بالکن استفاده کنید. ضمنا هرگز در بالکن بیش از سه یا چهار رنگ استفاده نکنید.

7- استفاده از تشکچه ی زرد و سفید بافته شده برای کفپوش بالکن این تصور را به وجود می آورد که بالکن شما بزرگ است.

8- برای داشتن یک بالکن با نمایی فوق العاده می توانید از کفپوش چمن مصنوعی استفاده کنید.

کفپوش بالکن
کفپوش بالکن

در انتها دقت داشته باشید که هیچ ایده ای نمی تواند جای کفپوش بالکن با چوب را بگیرد و این ایده در کنار مبلمان چوبی تاشو فوق العاده می شود.

منبع: https://balconygardenweb.com/balcony-flooring-ideas/